Четири момчиња фатени со полно возило кокаин!

3 копии
2 копии
2 копии

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Д.Т.(68) од с.Церово, тетовско, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „неовластено ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Предлог-законот за јавно обвинителство е заборавен. Власта цел месец не презела никаков чекор околу овој закон што од летоска е заглавен во собраниска ...
сите 248 | | | веќе видена

Елиф Елмас полека прераснува во лидер на македонската фудбалска репрезентација заедно со неуништливиот Горан Пандев, а добрите настапи кои ги имаше во ...
сите 190 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Четири момчиња фатени со полно возило кокаин!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: