Мажите најмногу стравуваат од жените родени во овој хороскопски знак

Иако сериозните мажи покрај себе сигурно сакаат амбициозна и зрела партнерка, повеќето од нив стравуваат од жените кои се родени во овој хороскопски знак. ...
| | веќе видена | слични

Септември е месец кој, според астролозите, носи многу промени, транзиции и одлуки, од кои за некои знаци ќе бидат поволни, но за други прилично лоши. На крајот ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Ќе добиете идеја во врска со некој приватен бизнис. Се обидувате да спроведете некоја своја замисла која долго ве опседнува. Многу сте ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Се што треба да примените е повеќе да и верувате на саканата личност. Слободните овој викенд ќе имаат мали шанси да го променат својот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Погледнете кои се тие мажи – има ли вистина? Јарец Мажите родени во овој знак се сметаат за фамилијарни луѓе. Тие се најголема поддршка во секое време и имаат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Откако не добивме датум за преговори со Европската Унија, премиерот Зоран Заев не се слушнал со францускиот претседател, Емануел Макрон. Ова Заев го кажа ...
сите 1493 | | | веќе видена

Како што пишува новинарот Жерардо Фортуна , продолжението на разговорите за проширување на ЕУ денеска не е на агендата на лидерскиот самит иако беа спомненати  ...
сите 107 | | | веќе видена

Британскиот премиер Бори Џонсон им порача на пратениците дека од Брисел нема да бара ново одлагање. Тој треба да побара одлагање на датумот за излез на Велика ...
сите 400 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мажите најмногу стравуваат од жените родени во овој хороскопски знак

Од:
До кого (е-маил):
Порака: