УЕФА постави необично прашање, Ливерпул и се наслади на Барселона (Видео)

Изгледа дека навивачите на Барселона немаат потреба да се грижат кога е средината на теренот во прашање. Чави и Иниеста кои обележија една ера во Барселона ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кошаркарскиот коментарот и поранешна НБА ѕвезда, Ендрју Гејз, останал без зборови откако камерманот на светското првенство во Кина покажал убава бразилска ...
| | веќе видена | слични

Еден од најдобрите кошаркари на сите времиња, Коби Брајант, нема ништо против тоа ако децата не играат кошарка во слободно време, туку се одлучат да танцуваат. ...
| | веќе видена | слични

Барселона ја стартуваше новата сезона со стандардни две гарнитури на дресови, но денеска им приреди специјално изненадување на фановите, презентирајќи го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 638 | | | веќе видена

Сите обвинители од Специјалното јавно обвинителство се враќаат во матичните освен притворената Катица Јанева која од денeска и практично е без работа. Нејзе ...
сите 402 | | | веќе видена

Полицијата поднесе кривична пријава против 31-годишниот С.М. од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „напад врз службено лице при ...
сите 176 | | | веќе видена

ОВЕН Вложувате многу енергија во работата. Овој период ќе дознаете многу нешта кои не сте ги ни претпоставувале. Не трошете време на туѓите грижи и чувајте се ...
сите 136 | | | веќе видена

Криминалците и арамиите коишто се власт не смеат да биат причината која ќе го загорзи датумот за почнување на преговори со Европска Унија, истакна во ...
сите 197 | | | веќе видена

Честите замерки на голманот на Вардар Филип Гачевски кон селекторот на македонската репрезентација Игор Ангеловски се главна тема во словенечките медиуми. Ова ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

УЕФА постави необично прашање, Ливерпул и се наслади на Барселона (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: