Надал против Медведев ќе се обиде да се доближи до рекордот на Федерер


Рафаел Надал ќе има можност дополнително да се доближи до рекордот на Роже Федерер откако се пласираше во своето петто финале на Отвореното првенство на САД. ...
| | веќе видена | слични

Не може само Серена Вилијамс да се пофали со импресивен навивачки состав од холивудски и кралски познати личности. Рускиот тенисер Данил Медведев, кој синоќа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Руската тениска легенда, Марат Сафин, вели дека новата тениска ѕвезда Данил Медведев има блескава иднина пред себе, но дека му е потребно искуство како да се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Линдзи Вон како голем љубител на тенисот беше дел од двете финалиња кои се одиграа во саботата и неделата на Ју-Ес Опен, но ако првото не беше воопшто ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 238 | | | веќе видена

Јавниот обвинител Љубомир Јовески, вели дека во потрагата по парите од торбата „Луј Витон“, која јавноста ја виде на објавените снимки од криминалната афера ...
сите 222 | | | веќе видена

За овие хороскопски знаци се тврди дека се досадни и неиновативни во креветот. Без многу фантазија, меување пози… А најлошото од се е што мислат дека се богови ...
сите 159 | | | веќе видена

Извори во одбраната на луѓе инволвирани во предметите на СЈО тврдат дека најмалку еден од заштитените сведоци од случаите кои беа водени во сега згаснатата ...
сите 156 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 23 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Надал против Медведев ќе се обиде да се доближи до рекордот на Федерер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: