СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ се уште се дрзнува да му диктира на судството како да работи, законите денес важат за сите подеднкаво


Секојдневно од опозициската партија покажуваат дека не научиле ништо од грешките што ги правеа за време на децениското криминално владеење. Во белиот дворец ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Зоран Заев, главата на октоподот, главата на државната мафија, е спремен да го жртвува датумот за почеток на преговори со ЕУ, само и само за да си го продолжи ...
| | веќе видена | слични
4 копии

До кога зборовите на Груевски ќе излегуваат на прес конференциите на ВМРО ДПМНЕ? Времето кога партиите кажуваа како да работи судството, а пресудите и ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ и Мицкоски, наместо да го блокираат, да го поддржат Законот за ЈО и да покажат на дело дека се за правна држава. Ова го велат од СДСМ денеска. - До ...
| | веќе видена | слични

Јасно е дека без исполнети услови нема датум за почеток на преговори со ЕУ, а Зоран Заев не дозволува ниту да се донесе квалитетен закон за ЈО, ниту да се ...
| | веќе видена | слични

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски го обвини Зоран Заев, дека како глава на октоподот, главата на државната мафија, е спремен да го жртвува датумот за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

[photo] Нервоза од правдата има во белиот дворец, ВМРО-ДПМНЕ да покаже дека е за владеење на правото и да го поддржи Законот за ЈО Како што се размотува ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска откри што велат анкетите на ВМРО-ДПМНЕ за партиските рејтинзи. Наспроти анкетата на непознатиот ТИМ Институт ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Сириската невладина агенција за човекови права објави дека е забележан огромен конвој на сириската армија како го напушта Манбија, уште еден курдски град над ...
сите 806 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во рамките на неговата агенда во Брисел вечерва се сретна со претседателот на Европскиот Парламент, Давид Мариа Сасоли.Како што ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ се уште се дрзнува да му диктира на судството како да работи, законите денес важат за сите подеднкаво

Од:
До кого (е-маил):
Порака: