Стоилковски: Заев не дозволува ниту да се донесе закон за ЈО, ниту да се расчисти со корупцијата


Зоран Заев, главата на октоподот, главата на државната мафија, е спремен да го жртвува датумот за почеток на преговори со ЕУ, само и само за да си го продолжи ...
| | веќе видена | слични
12 копии
2 копии
13 копии
2 копии

Моментот е неповторлив, a политичките лидери ги знаат очекувањата на граѓаните и се договараат соодветно и ќе ги надминат своите почетни позиции за да се најде ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Во саботата наутро во болницата „Филип Втори“ животот го загуби поранешниот пратеник Амди Бајрам, а веќе неколку часови подоцна се потврдија информациите дека ...
сите 269 | | | веќе видена

Последниот, вчерашен корона-биланс е 247 нови случаи, 321 оздравен пациент и 15 починати. Измените и дополнувањата на Законот за заштита на населението од ...
сите 343 | | | веќе видена

За прв пат во политичката историја на македонската демократија, една партија, во случајов СДСМ, на непосредни, директни избори, ќе го избира својот ...
сите 164 | | | веќе видена

Oткако човештвото, на овој или на оној начин, се обидува да се справи со глобалните пандемии, во отсуство на вакцини и ефикасни и специфични лекови, ...
сите 60 | | | веќе видена

„Имам можност вечерва да говорам во пресрет на можеби најголемиот македонски национален празник – основањето на ВМРО. Практично, организацијата ВМРО, или уште ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стоилковски: Заев не дозволува ниту да се донесе закон за ЈО, ниту да се расчисти со корупцијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: