Кевин Костнер откри голема тајна од легендарниот филм „Телохранител“ со Витни Хјустон

Актерот Кевин Костнер проговори за големата тајна од снимањето на филмот „Телохранител“ од 1992 година во која беше главна ѕвезда. Имено, на плакатот за филмот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Како може фирма која што нема искуство и нема дозвола да работи со складирање и уништување и транспорт на опасен отпад се нашла во кругот на фабриката и ...
сите 227 | | | веќе видена

Владата предводена од Зоран Заев и МОН не се грижат за учениците затоа што веќе трет месец нема учебници, а искинатите учебници не успеаја да ги заменат со ...
сите 163 | | | веќе видена

Шефот на државата Стево Пендаровски денеска по средбата со Емануел Макрон во Елисејската палата во Париз рече дека францускиот претседател ќе ја посети ...
сите 166 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кевин Костнер откри голема тајна од легендарниот филм „Телохранител“ со Витни Хјустон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: