Роналдо го покажа новиот „ѕвер“ од автомобил кој чини цело богатство


Халима Аден (21) е првата муслиманка која се слика за магазинот „Спортс Илустрејтед“ и тоа во хиџаб и буркини. Од 1964 година па наваму, годишното издание на ...
| | веќе видена | слични

Иако пејачката и актерка Џенифер Лопез и поранешниот бејзбол играч Алекс Родригес, долгогодишната љубов планираа да ја заокружат со гламурозна венчавка, нема ...
| | веќе видена | слични

Публиката не е задоволна со нејзиниот моментален изглед… Кристен Стјуарт на сите им е позната од филмовите „Twilight“ каде ја имаше главната улога, а од тогаш ...
| | веќе видена | слични

Кога се слават успесите на македонските преставници во разни области, од културата, преку естрадата до спортот, најчесто се слават имињата на оние попознатите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кристен Стјуарт на сите ни е позната од филмот „Самрак“ каде што ја толкуваше главната улога, а од тогаш драстично се променила. Оваа актерка беше во љубовна ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ ја отвори вратата од својот кабинет за новинарите и во таа прилика со нив поразговара на актуелни теми. Шефот на ...
| | веќе видена | слични

Пејачката не е задоволна. Еден од индикаторите за популарноста на некои ѕвезди е одговор на прашањето е дали нивната фигура е во музејот за восочни фигури ...
| | веќе видена | слични

Во 2004 година, шведскиот диџеј Ерик Придз ја запали музичката сцена со неговиот хит „Call On Me“, но многу повеќе со спотот за песната во кој главна улога ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерите на двете партии кажаа дека слоганот на нивната коалиција ќе биде „Една држава за сите". Лидерот на Алијансата за Албанците, во своето излагање посочи ...
сите 106 | | | веќе видена

Лидерот на ДУИ сведочеше дека тие како партија барале да се повтори судскиот процес за „Монструм“. Во ноември 2017-та Врховниот суд ги укина доживотните казни ...
сите 128 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ продолжува да лиферува измислици и вештачки креирани сценарија, во врска со набавки во Министерството за одбрана. Со ова ВМРО-ДПМНЕ само го ...
сите 244 | | | веќе видена

Независно од резултатите од изборите на Македонија ќе и треба силно мнозинство во Собранието, за да ги спроведе реформите кои се потребни и за народот, но и со ...
сите 41 | | | веќе видена

Законот за патни исправи утврдува колкава е важноста на секоја исправа и со одлука на Влада не може да се промени законскиот текст, посочи денеска премиерот ...
сите 188 | | | веќе видена

По полицискаста акција во Крушопек каде беше запленет еден килограм кокаин скриен во пратка со банани се огласи сопственикот на брендот Дерби, словенечката ...
сите 169 | | | веќе видена

Српска компанија „Корковадо", преку која беа набавени машини-грејдери за потребите на Армијата, денеска ги демантираше тврдењата за злоупотреби и неправилности ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Роналдо го покажа новиот „ѕвер“ од автомобил кој чини цело богатство

Од:
До кого (е-маил):
Порака: