Конечно сонце- еве какво време не` очекува утре и следните денови

2 копии
2 копии
2 копии

До крајот на неделата ќе преовладува стабилно и многу топло време за овој период од годината. Максималните температури ќе бидат над 20-тиот степен. Најтопло ќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Со усвојувањето на Законот за попис на населението се создадени нормативните услови да се реализира оваа важна статистичка операција после 19 години, објави ...
сите 386 | | | веќе видена

Поранешниот претседател на САД, Доналд Трамп, вчера ја напушти Белата куќа давајќи ветување на американскиот народ во кое кажа „ние ќе се вратиме“. Но, тој ...
сите 132 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и потпретседателот на партијата Александар Николоски, денеска во Загреб имаа средба со премиерот на Република ...
сите 225 | | | веќе видена

Сопственик на угостителски објект во Дебар заработи кривина пријава поради постоење основано сомнение за сторено казниво дело „непостапување според здравствени ...
сите 277 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Конечно сонце- еве какво време не` очекува утре и следните денови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: