Многу смело и модерно: Денес сите зборуваат за тренди штиклите на Меган Маркл

Меган Маркл продолжува да биде главна трендсетерка во кралското семејство. Војвотката на Сасекс продолжува со своите деловни обврски, а првото појавување во ...
| | веќе видена | слични

 За време на кралска должност оваа недела Меган Маркл ги украде симпатиите на сите жени носејќи лесно достапен H&M фустан. кој чини околу 1.700 денари доаѓа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Многу нешта се сменија во животот на Меган Маркл откако стана дел од кралското семејство. Една од нив е напуштањето на актерската сцена. Дали сосем ќе заборави ...
| | веќе видена | слични

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл со право ја носи титулата нова модна икона и секој нејзин чекор се внимание се следи од модните критичари. Иако пред неколку ...
| | веќе видена | слични

Сопругата на принцот Хари често пронаоѓа модна инспирација од покојната Лејди Ди. А, веруваме дека таа била инспирација и за последниот аутфит на Меган ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Повод за овој текст е изјавата што на телевизиите можеше да се слушне, дека нема проблем јавниот обвинител на Република Македонија да ги преземе предметите од ...
сите 413 | | | веќе видена

СЈО не виде криминал во Шпански скали, Рускоска во еден ден го виде предметот и притвори 11 луѓе, коментира претседателот Христијан Мицкоски на прашањето дали ...
сите 416 | | | веќе видена

Случувањата со аферата Рекет без дилема дојдоа во многу лош момент во кој се решаваа за долгочекуваниот датум за почнување преговори за евроинтеграции, смета ...
сите 108 | | | веќе видена

По државниот секретар на САД, Мајк Помпео, честитика по повод Денот на независноста - 8 Септември и 28-годишната унитарност и самостојност денеска беше ...
сите 128 | | | веќе видена

Боите на Македонија се оние што доминираат на бабините скутници, веленца, килими, миленца, шамии, чорапи, елеци, фанели: црвената, црната и жолтата. Боите на ...
сите 104 | | | веќе видена

Некои луѓе едноставно не сакаат да се спротивстават на искушението и се водени од очигледна страст, дури и ако тоа значи да повредите некого. Сочувството не е ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Многу смело и модерно: Денес сите зборуваат за тренди штиклите на Меган Маркл

Од:
До кого (е-маил):
Порака: