Стерлинг му се извини на судијата

4 копии
2 копии

Тоа што се најавуваше сега и официјално се оствари, Рахим Стерлинг потпиша нов договор со Манчестер Сити, со траење до 2023 година, сега тој е најплатениот ...
| | веќе видена | слични
6 копии

По долгите месеци шпекулации, Рахим Стирлинг се согласи да потпише нов договор со Манчестер Сити. Денес англискиот репрезентативец се врза со клубот за уште ...
| | веќе видена | слични

Тоа што пред околу десеттина дена беше објавено вечерва доби и официјална потврда, Рахим Стерлинг ја продолжи соработката со Манчестер Сити до летото 2023 ...
| | веќе видена | слични

УЕФА сериозно размислува да го забрза на воведувањето на ВАР-технологија на натпреварите од Лигата на шампионите, по огромниот кикс на судијата Виктор Касаи и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбрана на ...
сите 157 | | | веќе видена

Забавата за Охридскиот Рамковен Договор како да не помина во „духот“ на соживотот. Тоа можеше да се види од исвиркувањето на македонскиот јазик на истата.На ...
сите 88 | | | веќе видена

Опасноста за нуклеарната централа Запорожје, на југот на Украина, каде Киев и Москва меѓусебно се обвинуваат за гранатирање повеќе од една недела, „се ...
сите 313 | | | веќе видена

„Мислам дека ниту еден писател денес не го заслужува тоа повеќе од него. Кампањата започнува сега“, напиша Бернар-Анри Леви.Ружди бил нападнат со нож во ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стерлинг му се извини на судијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: