Беснее пожарот над Волково, делови од селото без струја (видео)

2 копии
3 копии
3 копии
3 копии

Синоќа голем пожар во атарот с. Никиштане зафати дабова и нискостеблеста шума кој може да се забележи уште од надвозникот во Ѓорче Петров. Противпожарни екипи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Беснее пожарот над Волково, делови од селото без струја (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: