Сончево и топло, попладне нестабилно


5 копии
21 копии
2 копии
4 копии
5 копии
2 копии
повеќе

Останато

Пратеникот на Алтернатива, Скендер Реџепи, синоќа на својот фејсбук-профил објави дека се повлекува од координатор на пратеничката група на Алтернатива/ ...
сите 622 | | | веќе видена

Заменик помошникот на државниот секретар на САД за европски и евроазиски прашања и специјален претставник за Западен Балкан, Габриел Ескобар, денеска ќе ...
сите 131 | | | веќе видена

Миле Зечевиќ, поранершен организациски секретар на СДСМ и долгогодишен партиски член, кој одлучи да не се кандидира за лидер, вели дека непосредните избори за ...
сите 357 | | | веќе видена

Освен за криминалот и полнењето на своите џебови, Зоран Заев и неговите пиуни не мрднаа со прст за да се спречи оваа енергетска криза, која се одразува на ...
сите 207 | | | веќе видена

За да не запрат тенедерите и богатењето на кланот на власт, Зоран Заев ја стави и својата партија во заложништво. Спремен е да прифати се што ќе му се стави на ...
сите 125 | | | веќе видена

Хјустон Рокетс имаше катастрофален биланс на стартот на НБА сезоната, но полека почнува да се искачува на табелата, пред се благодарение на победничката низа ...
сите 20 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сончево и топло, попладне нестабилно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: