Иванов: Лидерите што поскоро да дојдат до решение


Останато

Двајцата македонски фудбалери, Езѓан Алиоски и Кире Ристевски, заедно со голманот Столе Димитриевски, синоќа на арената „Тоше Проески“ во Скопје, го одбележаа ...
сите 309 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 304 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски утринава гостуваше во емисијата ,,Директно” на битолската телевизија Тера каде истакна дека во програмите ...
сите 328 | | | веќе видена

Премиерот, Зоран Заев, денеска го прими алтернативниот министер за надворешни работи на Грција задолжен за европски прашања, Милтиадис Варвициотис, кој е во ...
сите 363 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Иванов: Лидерите што поскоро да дојдат до решение

Од:
До кого (е-маил):
Порака: