Жерновски: Никој не планираше уривање на црквата

3 копии

„Проектот на Андреј Жерновски за бесплатно паркирање е класично манипулирање со јавноста. Паркингот во општина Центар не може да се смета за целосно бесплатен ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ преку соопштение ги демантира како апсолутно неточни информациите објавени во одредени медиуми дека нивната советничка група во општина Центар не ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Германската метеоролошка служба предупредува декавикендов може да се очекуваат обилни врнежи од дожд во областите кои веќе беа погодени од големи поплави. Се ...
сите 272 | | | веќе видена

Некогаш специјален јавен обвинител, денеска затвореник - Катица Јанева е спроведена во „Идризово“на отслужување на седумгодишна затворска казна за случајот ...
сите 99 | | | веќе видена

Продолжуваме со европеизација на С. Македонија, а кога ЕУ ќе реши да ни испорача почеток на преговори, бидејќи тоа го заслужуваме, можат да ни се јават, објави ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жерновски: Никој не планираше уривање на црквата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: