Цело ВМРО-ДПМНЕ дезинформира, ја злоупотребија и болката по смртта на Вања


Зоран Бојаровски Јанушев манипулира, Ковачки лаже и признава дека лаже, Милошоски одамна дезинформира, Николоски копикет на сопартијците во дезинформации, ...
| | веќе видена | слични

Интегрално соопштение од ВМРО-ДПМНЕ: И заробеното судството на власта потврди дека клевети за претседателот Мицкоски ширени од СДС се лаги. Тезите кои ги ширеа ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Со внимание ја проследивме прес конференцијата на СДС и заклучивме дека обидот за нивната црна кампања кон лидерот на најголемата македонска партија ВМРО-ДПМНЕ ...
| | веќе видена | слични

Се понискиот рејтинг и доверба на граѓаните во СДС, им создава фрустрација која резултира со нова глупост. Нов ден, нова глупост од СДС. Сметаме дека некој ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Христијан Мицкоски и ДПМНЕ, наместо да се грижат за безбедноста на нашите деца и млади, стануваат засолниште на дилери со дрога. Мицкоски и ДПМНЕ не може да ја ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Гледам дека СДСМ овие денови води кампања со прикажување на фотографии со луѓе кои ниту се мои соработници, ниту пак, освен сликањето имам било каква близина. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Очекуваме на следната прес конференција СДС да побара одговорност за средбите на Џафери, Спасовски и Пендаровски со криминалците и нарко босовите, во спротивно ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„За какви било избори да се однесува, дијаспората е игнорирана и силувана во изборниот процес“ –овој коментар на соопштението дека иселениците нема да гласаат ...
сите 414 | | | веќе видена

Скопската обвинителка Жаклина Крстевска-Јосифовска ја заврши истражната постапкa, односно како што појаснуваат од ОЈО Скопје за
сите 210 | | | веќе видена

СВР Скопје поднесе кривична пријава против Љ.К.(66) од скопското село Стајковци поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „убиство“ по член ...
сите 98 | | | веќе видена

СВР Струмица, до Основното јавно обвинителство Гевгелија, поднесе кривична пријава против градоначалник на една општина поради постоење основи на сомнение за ...
сите 90 | | | веќе видена

„ВД Премиерот Талат од Форино дал насоки за нов напад од некаков си секретар на Владата, кој подеднакво не знае што му е работата“, напиша градоначалничката на ...
сите 44 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цело ВМРО-ДПМНЕ дезинформира, ја злоупотребија и болката по смртта на Вања

Од:
До кого (е-маил):
Порака: