Три причини зашто треба да се регистриратe на megawin.mk


4 копии

Корисниците на Mastercard дебитните и кредитните картички на Комерцијална банка со секоја трансакција од 6 декември 2023 до 10 јануари 2024 година учествуваат ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Државна лотарија − нова, свежа, динамична, позабавна, поблиску до народот, иновативна, со поголема и поразновидна понуда на игри на среќа и видови добивки, ...
| | веќе видена | слични
5 копии

– Во четвртокот 30 ноември се одржa „99 Мегастарс“ во СЦ „Јане Сандански“ каде воедно се одржа и извлекувањето од наградната игра „Биди ин, регистрирај се на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Во четвртокот во СЦ „Јане Сандански“ беше промовирана новата визија за Државна лотарија − нова, свежа, динамична, позабавна, поблиску до народот, иновативна, ...
| | веќе видена | слични

BMW1 во Скопје, луксузни патувања за Дубаи во Тетово, Битола, Кривогаштани и Скопје, МЕГАВИН.МК донесе среќа низ цела држава Филип Здравески 05.12.2023 / 09:39 ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Заокружена е турнирската фаза во третото коло од наградната игра „ЕСЕНСКА ТУРА ЗА 2WIN АВАНТУРА “ на играчката платформа Видеолотарија Касинос Австрија . На ...
| | веќе видена | слични

Многумина синоќа во салата „Јане Сандански“ се вратија во деведесеттите, кога бројни хитови на македонски пејачи и бендови си ги потпевнувавме, без трепнување ...
| | веќе видена | слични

 Детали петок, 01 декември 2023 На концертот ечеа „Ноќна Кралица“, „Спаси ме“, „Фројд е жив“, „По навика“, „Скопските девојки“, „Допри ме“, „Прашина“, „Мачка ...
| | веќе видена | слични

Во спортскиот центар „Јане Сандански“ течат подготовките на за најголемиот настан на деценијата во организација на Државната Лотарија, ќе биде промовирана ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Телото на Алексеј Навални, кој почина во руската казнена колонија каде што издржуваше долгогодишна затворска казна, и е предадено на мајка му, изјави ...
сите 529 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев во интервју за Канал77 рече дека не може да стане збор за неорганизираност во МВР, ...
сите 341 | | | веќе видена

Потпретседателот и портпарол на Демократската унија за интеграција, Арбр Адеми на денешната прес-конференција рече дека од сите политички партии очекува ...
сите 312 | | | веќе видена

Пред два дена се одржа 27-то изданиe на „Златна Бубамара, а помеѓу наградените беше и познатиот музички бренд „ДНК за нивната соработка со Раде Врчаковски – ...
сите 198 | | | веќе видена

Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар над северозападна Европа, во следните часови и утре, најпрвин во западните, а потоа и во останатите ...
сите 175 | | | веќе видена

Германската министерка за надворешни работи Аналена Бербок отпатува во јужниот украински пристанишен град Одеса, на денот кога руската инвазија врз Украина ...
сите 133 | | | веќе видена

Ќе ја градиме партијата во демократски дух, нема да се водиме од тоа кој на која позиција ќе биде, ниту пак кој ќе биде пратеник, вели во изјава за А1он ...
сите 292 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Три причини зашто треба да се регистриратe на megawin.mk

Од:
До кого (е-маил):
Порака: