ЗАВРШИ ЕРАТА НА АВИОНСКИ КАРТИ ЗА 10 ЕВРА, ќе се плаќа повеќе

2 копии
2 копии

На светските берзи цените на акциите паднаа минатата недела, бидејќи инвеститорите не сакаат да ризикуваат пред одлуките на американските и европските ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонија се најде меѓу земјите со најниска цена на горивата во цела Европа. По последните промени на цените на горивата во земјава, во моментов бензинот 95 ...
| | веќе видена | слични
3 копии

По последните промени на цените на горивата во земјава Македонија се најде меѓу земјите со најниска цена на горивата во цела Европа. Можеби ова е и причината ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 5 минути Од четвртокот, 16 танкери со нафта кои патуваа јужно од Црното Море чекаа да го преминат Босфорскиот теснец во Мраморното Море, што е ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Алијанса за Албанците чека да види дали владејачките партии ќе ги исполнат нејзините барања за влез во владиното мнозинство и ако тоа не се случи, ...
сите 480 | | | веќе видена

Денес заседаваше Централниот Комитет на Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ, Гоце Делчев при што беа донесени повеќе заклучоци. Пред да ги прочитам заклучоците ...
сите 187 | | | веќе видена

Голем број граѓани денес излегоа пред Младинскиот културен центар да протестираат во одбрана на МКЦ. На собирот имаше голем број музичари, уметници и љубители ...
сите 104 | | | веќе видена

Девојка од Кичево во полициската станица Аеродром пријавила таксист за недолично однесување, соопштија попладнево од Министерството за внатрешни работи. – Во ...
сите 161 | | | веќе видена

Али Ахмети го повтори повикот на неговиот поранешен владин партнер, експремиерот Зоран Заев, за „камшикари“ од странство, со тоа што би правеле ветинг врз ...
сите 104 | | | веќе видена

„Христијан Мицкоски е политичар без став и визија за стратешките прашања и делува против интересите на државата и на граѓаните. Затоа тој и целата ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЗАВРШИ ЕРАТА НА АВИОНСКИ КАРТИ ЗА 10 ЕВРА, ќе се плаќа повеќе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: