(Фото) Касандра го поздрави Ноле по победата во Париз


2 копии
2 копии

Новак Ѓоковиќ го освои 19 грен слем трофеј во кариерата на „Ролан Гарос“ и им се приближи на Рафаел Надал и Рожер Федерер, за кои многумина сметаа дека се ...
| | веќе видена | слични

Одличното финале на Ролан Гарос во кое победи Новак Ѓоковиќ во пет сета, го одбележаа неколку моменти, а еден од нив беше невообичаената поддршка за српскиот ...
| | веќе видена | слични

Момчето кое за многу кратко време се најде во центарот на вниманието конечно ја отвори душата.Љубителите на тенисот имаа можност да го проследат спектаклот во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

- Политичар кој се плаши од својот народ треба веднаш да се спакува и да ја напушти политиката. Лидерство се покажува и во добри и во лоши моменти. ...
сите 19 | | | веќе видена

Во Италија досега со двете дози на вакцина се вакцинирани 60 проценти од граѓаните над 12 годишна возраст, а планот на власта е да постигне 80 проценти ...
сите 392 | | | веќе видена

Генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски, на изборната конференција на СДСМ Охрид, по која општинската организација доби нов претседател и ново ...
сите 155 | | | веќе видена

„Балканот повеќе не е темпирана бомба, туку симбол на пријателство, а регионалната иницијатива „Отворен Балкан" создава многу можности за подобар живот на ...
сите 291 | | | веќе видена

Во големиот шумски пожар што избувна на Пелопонез кај Патра, пет лица се повредени, а десетина куќи се изгорени, соопшти грчката цивилна заштита. Повредените ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Касандра го поздрави Ноле по победата во Париз

Од:
До кого (е-маил):
Порака: