Ковид-19 на ЕУРО: Се затвораат локалите околу стадионот, се намалува бројот на фановите?

Иако мислевме дека сме на пат да ја победиме короната, се чини дека таа не се дава така лесно, посебно не во Русија. Имено во Санкт Петербург, каде се играат ...
| | веќе видена | слични

На социјалните мрежи врти урнебесно видео од момент од натпреварот помеѓу Русија и Финска одигран во Санкт Петербург. На видеото се гледа преубава девојка која ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Освен што е собир на најдобрите селекции во Европа, ЕВРО 2020 дефинитивно ги собра и најубавите навивачки на националните тимови. Ниту коментаторите ширум ...
| | веќе видена | слични

ЕУРО освен што е осврт на најдобрите селекции на Европа во фудбалот, е и сцена за најубавите навивачки на репрезентациите кои се дел од овој турнир. Фановите ...
| | веќе видена | слични

Иако фокусот на камерите за време на фудбалските камери е на теренот, не ретко знаат да забележат по некоја згодна девојка која остава без здив, па така беше и ...
| | веќе видена | слични

Спортски арабски коментатор „полуде“ од убавината на една девојка од трибините која што беше во фокусот на казмерите и започна да пее! Имено, убавината на ...
| | веќе видена | слични

Останато

- Политичар кој се плаши од својот народ треба веднаш да се спакува и да ја напушти политиката. Лидерство се покажува и во добри и во лоши моменти. ...
сите 19 | | | веќе видена

Во Италија досега со двете дози на вакцина се вакцинирани 60 проценти од граѓаните над 12 годишна возраст, а планот на власта е да постигне 80 проценти ...
сите 392 | | | веќе видена

Генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски, на изборната конференција на СДСМ Охрид, по која општинската организација доби нов претседател и ново ...
сите 155 | | | веќе видена

„Балканот повеќе не е темпирана бомба, туку симбол на пријателство, а регионалната иницијатива „Отворен Балкан" создава многу можности за подобар живот на ...
сите 291 | | | веќе видена

Во големиот шумски пожар што избувна на Пелопонез кај Патра, пет лица се повредени, а десетина куќи се изгорени, соопшти грчката цивилна заштита. Повредените ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ковид-19 на ЕУРО: Се затвораат локалите околу стадионот, се намалува бројот на фановите?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: