Навивачите на Европското полудеа по атрактивна Русинка (ФОТО)

Пред неколку дена, за време на натпреварот помеѓу Англија и Чешка, светот го заобиколи фотографија на атрактивна навивачка од улиците во Манчестер! Ретки беа ...
| | веќе видена | слични

Пред неколку дена на натпреварот помеѓу Белгија и Финска на теренот „упадна“ една преубава девојка, а многумина веднаш ше потсетија на настанот од 2019та ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Синоќа Белгија ја победи Финска со 2-0 во последното коло од групната фаза на Европското првенство. Белгијците на тој начин ја завршија работата во групната ...
| | веќе видена | слични

Една девојка истрча на теренот на натпреварот помеѓу Белгија и Финска во Санкт Петербург. Иако на почетокот не беше јасно зошто го стори тоа, медиумите полека, ...
| | веќе видена | слични

Мечот Белгија-Финска на „Крестовскиј“ во Санкт Петерсбург накратко беше прекинат кога една девојка успеа да избега на обезбедувањето и да истрча на теренот, со ...
| | веќе видена | слични

На синоќешниот меч од ЕВРО 2020 помеѓу Финска и Белгија, кој се играше во Санкт Петербург, една млада девојка влезе на теренот и на кратко го прекина ...
| | веќе видена | слични

Во овој момент се игра дуелот меѓу Шпанија и Полска, во рамките на второто коло во групата Е. Шпанија води со 1-0 на полувреме, оваа средба е важна за двете ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ бараат да се формира анкетна комисија за пожарот во модуларната болница во Тетово. Тие уште еднаш побара оставки од премиерот Зоран ...
сите 557 | | | веќе видена

Верувам дека преку дијалог и разговор заедно, можеме да бидеме повеќе од помош, отколку како во минатото пред 10-15 години, кога лидерите беа поодалечени. ...
сите 191 | | | веќе видена

Полицајците Константин Каљинин и Владимир Макаров се хероите кои успеале да ги совладаат напаѓачот кој вчера на универзитетот во Перм уби осум лица, а рани ...
сите 63 | | | веќе видена

Едно исто лице во Македонија дури три пати се заразило со коронавирусот. Вкупно се регистрирани 522 реинфекции, заклучно со 19 септември. Овој податок стои во ...
сите 306 | | | веќе видена

Тој истакна дека САД е „повторно на маса на меѓународните форуми, особено на Обединетите нации Претседателот Џо Бајден вели дека светот мора да работи заедно ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Навивачите на Европското полудеа по атрактивна Русинка (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: