Мицкоски: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, пласира информации стари 9 години! Јаден и тажен обид!


Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ на социјалните мрежи објави статус, секвенца со видео од неговиот последен ТВ настап, во кој објаснува: „Во 2015 сме ...
| | веќе видена | слични

По изјавата на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски дека разговарал Јанша кој му потврдил дека тој нема никаков нон пејпер и дека за такво нешто треба да ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вели дека зборот на владините функционери не трае подолго од еден ден. Тој на Фејсбук сподели две контрадикторни ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Со овие луѓе нема да нѐ биде. Ако некој сѐ уште се прашува зошто, одговорот е: Зборот не им трае подолго од еден ден, нема стратегија, нема план, само провизии ...
| | веќе видена | слични
4 копии

„Суштината на оставките на министрите за здравство и во Австрија и Чешка е дека не успеале да се справат со предизвикот. Ние кога почна кризата рековме дека ...
| | веќе видена | слични

Ние кога почна кризата рековме дека треба масовно тестирање и во светот важеше паролата тестирај-тестирај-тестирај, од крајот на минатата година се зборува за ...
| | веќе видена | слични

Вечерва претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски гостуваше во емисјата „Само интервју" на Канал 5 телевизија. При своето гостувње посочи дека разговарал ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Се чувствувам добро по примање на вакцината и уште еднаш апелирам до граѓаните да се вакцинираат бидејќи сите вакцини се безбедни и предизвикуваат имунизација. ...
сите 440 | | | веќе видена

Филхармонијата денеска ќе одржи концерт со кој ќе ја одбележи годишината од смртта на македонскиот револуционер Гоце Делчев. На програмата ќе бидат дела од ...
сите 116 | | | веќе видена

За посета на угостителските објекти, црквите, кината и театрите, трговските центри и моловите, за фитнес центрите, училиштата за танц, за домовите за стари ...
сите 93 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска во Тетово уште еднаш им даде поддршка на најавуваните законски реформи со дигитализацијата на учебниците по реакциите на ...
сите 215 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи, имаше воведно обраќање на состанокот на проектните партнери и претставниците од министерствата за надворешни ...
сите 248 | | | веќе видена

(Ова е еден помалку или повеќе пародичен текст, напати сериозен, напати ироничен кој си игра со наративите. Сите цитати се од колумна на Џ. Дерала, ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, пласира информации стари 9 години! Јаден и тажен обид!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: