Руска принцеза во која секој би се заљубил


4 копии

Оваа русинка ја сметаат за вистинска принцеза на социјалната мрежа Инстаграм, а со оглед на тоа што нејзиното време само што почна, таа има потенцијал да стане вистинска кралица. Таа има "само" 120.000 следбеници на Инстаграм, а иако не е една од најпопуларните убавици на оваа социјална мрежа, во секој случај станува збор за девојка чија популарност сигурно ќе порасне во иднина. Таа живее во Москва, а работи како манекенка и модел, што не е ни чудо со оглед на нејзините атрибути.
| | веќе видена | слични

Линда Икеџи е една од најпознатите блогерки, новинарки и колумнистки во Африка. Таа има за цел да му стане сериозен противник на Facebook со своја социјална мрежа, која е карактеристична по тоа што ќе ги исплаќа корисниците. LIS социјалната мрежа многу ветува, затоа што за само 10 дена се здоби со 86.000 корисници. „Кога ќе имате повеќе од 50.000 следбеници на вашите страници на мрежата, вие автоматски заработувате. Тогаш на страниците ќе ги ставиме банерите на нашите клиенти и ќе им плаќаме процент од тоа што ни плаќаат нам клиентите“, објаснува Линда. Многу сме љубопитни дали овој амбициозен план со мотивирање на корисниците ќе успее и ќе биде одржлив. Во моментот Икеџи им плаќа неделен надомест на најпопуларните корисници на мрежата
| | веќе видена | слични

Русокосата русинка Анастасија Вербоваја располага со бујно деколте и ангелско лице кое освојува со својата убавина. Оваа русинка ја сметаат за вистинска принцеза на социјалната мрежа Инстаграм, а со оглед на тоа што нејзиното време само што почна, таа има потенцијал да стане вистинска кралица. Таа има “само” 120.000 следбеници на Инстаграм, а иако не е една од најпопуларните убавици на оваа социјална мрежа, во секој случај станува збор за девојка чија популарност сигурно ќе порасне во иднина. Таа живее во Москва, а работи како манекенка и модел, што не е ни чудо со оглед на нејзините атрибути.
| | веќе видена | слични

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 286 | | | веќе видена

Има правен основ Македонија да побара екстрадиција од Унгарија на поранешниот премиер Никола Груевски, а тоа е Европската конвенција за екстрадиција, велат од ...
сите 212 | | | веќе видена

За гасификацијата за следна година се предвидени близу две милијарди денари, (околу 30 милиони евра) одговори премиерот Зоран Заев, на прашање на „ Мета “ ...
сите 232 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 366 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Руска принцеза во која секој би се заљубил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: