Телефони

Предводникот на серијата P40 – Huawei P40 Pro, објавен вчера на глобалниот онлајн настан, ќе биде достапен на корисниците на Северна Македонија од 6-ти април ...
сите 32 | | | веќе видена

Едвард Сноуден тврди дека на државите ќе им се допадне моќта што ја имаат сега со коронавирусот поради стравот кај луѓето и ќе сакаат да ја задржат и после ...
сите 10 | | | веќе видена

Претходно пишувавме за ова, а денес одбројуваме уште неколку минути до официјалниот евент на кинескиот бренд, кој можете во живо да го следите на нашата веб ...
сите 14 | | | веќе видена

next