Телефони

Инженерите на IBM сакаат да направат нешто што би го имале во иднината. Патентиран е хибриден уред од телефон и таблет, кој би можел да биде три во едно – ...
сите 4 | | | веќе видена

Минатите неколку недели Facebook и неговите сервиси ги полнеа насловните страници поради недостапност, но истото вечерва му се случи и на Twitter. Проблемите ...
сите 9 | | | веќе видена

next