Телефони

Тим Кук, генералниот извршен директор на Apple цврсто застанува на ставот дека приватноста на корисниците мора да биде заштитена како и да се направи строга ...
сите 6 | | | веќе видена

Американец што отседнал во стан изнајмен преку Airbnb, се шокираш кога во дневната соба пронајдел две камери. Airbnb го промени темелно начинот на кој бараме ...
сите 9 | | | веќе видена

next