Телефони

Вештачката интелигенција дизајнирала фустан, но за нејзината изработка сепак биле потребни човечки раце. Кога пред 100 години Коко Шанел го дизајнирала првиот ...
сите 20 | | | веќе видена

Sony ја презентираше својата нова технологија во Будимпешта: 360 Reality Audio, Glass Sound Speaker и некои од најнапредните фотогапарати. Новите модели на ...
сите 3 | | | веќе видена

next