Вознемирувачко видео од напад на кучиња врз дете


Колегите на полицаецот што попладнево беше нападнат и искасан во центарот на Скопје, кучето напаѓач го пронашле во Вардариште но тоа немало на себе ознака дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари, денеска одржа прес конференција на која рече дека несреќниот случај во кој животот го загуби 17-годишно девојче ...
| | веќе видена | слични
2 копии
7 копии
6 копии

За една година ние имаме преземено конкретни и сериозни чекори за решавање на проблемот со бездомните кучиња, но законите и бирократските процедури не ни ...
| | веќе видена | слични

Гостивар се уште е во тага по смртта на 17-годишната Џехја Меџити, која во понеделникот вечерта се удави во водите на Вардар бегајќи од улични кучиња. Нејзниот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Таткото на починатото девојче од Гостивар: Проблемот со кучињата треба да се среди Гостивар се уште е во тага по смртта на 17-годишната Џехја Меџити, која во ...
| | веќе видена | слични

Во вечерашното издание на дебатниот магазин “Click Plus” на ТВ 21 првиот човек на Гостивар вели дека ДУИ и некои медиуми манипулираат со трагедијата во ...
| | веќе видена | слични
20 копии
повеќе

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 160 | | | веќе видена

Ова тесто е готово за десет минути излегува меко, не се лепи за раце, добро се меси и што е најважно – не се распаѓа. 4 шолји од 2 дл брашно 2 лажици шеќер ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вознемирувачко видео од напад на кучиња врз дете

Од:
До кого (е-маил):
Порака: