Тери го напушта Челси, но останува во Премиер лигата?

2 копии

Централниот дефанзивец веќе има добиено примамлива понуда и од најбогатите клубови во Кина и САД Ривалите од англиската Премиер лига, Свонси и Бурнемаут, ќе се ...
| | веќе видена | слични

Џон Тери со постигнат гол се прости со навивачите на Челзи и лондонската екипа за која настапуваше 22 години. Пред неколку недели Тери соопшти дека на крајот ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот капитен на Челси, Џон Тери би можел идната сезона да игра против својот матичен клуб ако ја прифати понудата што ја подготвува еден премиерлигаш. ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии
2 копии

Останато

Заменик-претседателот на Владата на Република Македонија задолжен за економски прашања, Кочо Анѓушев, на јавна трибина во Владата го презентираше Планот за ...
сите 179 | | | веќе видена

Британската полиција и разузнавачките служби не открија докази дека нападот во лондонското метро во петокот е нарачан или организиран од некоја позната ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот Заев оствари средба со американскиот претседател Доналд Трамп која траеше цели 2 секунди. Историскиот настан е фотографиран и тоа не од било кого, ...
сите 83 | | | веќе видена

Нови претумбации во Врховниот суд. Судии од кривичен се префрлаат во граѓански оддел и обратно. Алсат-М од свои извори во судот дознава дека судијата Фаик ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тери го напушта Челси, но останува во Премиер лигата?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: