Македонија ЃП со два гола негатива се враќа од гостувањето кај Алашкерт


Македонија Ѓорче Петров со пораз од 3-1 се враќа од гостувањето кај Алашкерт, во Скопје ќе брка два гола негатива. Македонија Македонија Ѓорче Петров со пораз ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Македонија Ѓорче Петров по долг период се врати на европската сцена, но кам-бекот беше неуспешен, со два порази од Алашкерт. Денеска во реванш дуелот од ...
| | веќе видена | слични

Уште едно лошо издание на Македонија Ѓорче Петров против Алашкрет од Ерменија, овој пат нашиот тим загуби со 3-0 во Скопје и со вкупни 6-1 е елиминиран од ...
| | веќе видена | слични

Екипата на Македонија Ѓорче Петров екпресно го заврши својот настап во квалификациите за пласман во Лигата на Европа. Скопскиот состав денеска по втор пат беше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 259 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, одржа средба со новата вонредна и ополномоштена амбасадорка на Германија, Анке Гизеле Холштајн, која во оваа ...
сите 230 | | | веќе видена

Нам ни беше тешко изминативе години со ДУИ, тие се долго време на власт, 17 години го прават своето, станале моќни, и добро е ДУИ да се реформира откако ќе ...
сите 78 | | | веќе видена

Луѓето на Истокот на изборите претходно беа под притисок, под закани, под уцени. Посебно земјоделците, работниците. Тоа време е минато. Работниците се наша ...
сите 220 | | | веќе видена

Корупцијата не познава граници, но истите се користат за прикривање на нелегално стекнатата корист. Поради тоа, неопходна е ефикасна меѓународна соработка за ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонија ЃП со два гола негатива се враќа од гостувањето кај Алашкерт

Од:
До кого (е-маил):
Порака: