После 14 години, Северина за првпат проговори за експлицитното видео на јахтата!


7 копии

Пејачката Северина Којиќ во рамките на својата програма имаше концерт во Сплит. Во таа прилика истакна дека поддршката е важна во многу ситуации како што било ...
| | веќе видена | слични

Северина Којиќ наводно не се појавила на неколку закажани судски рочишта во Загреб со својот бивши партнер Милан Поповиќ поради што е издаден налог за нејзино ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тоа не го крие ниту еден од нив, но Кеба не сака многу да зборува за својата снаа тука ја остава таа самата тоа да го прави.  Екипата на една телевизиска ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Речиси и два дена по мечот помеѓу Реал Мадрид и Јувентус целата планета се уште зборува за спорниот пенал секунди пред крајот на мечот и нанесената неправда на ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Северина Којиќ во текот на викендот пееше на еден концерт во Сплит. Таа во оваа прилика истакна дека поддршката е многу важна во многу ситуации како ...
| | веќе видена | слични

Останато

Богојавленските чествувања во Охрид продолжија и денеска на Соборот на Свети Јовен Крстител, со капењето на рибарите во Охридското Езеро како продолжение на ...
сите 262 | | | веќе видена

-Спојувајќи ги религијата и хуманоста, тие денеска инспирираа голем број на кавадарчани да се вклучат во хуманитарната акција за помош на Малкиќ,  на која и е ...
сите 155 | | | веќе видена

После по*но скандалот кој го тресе цел регион, бракот на Карлеуша и Тошиќ сериозно е занишан.Душко Тошиќ неодамна и поставил ултиматум на ЈК ако сака да остане ...
сите 215 | | | веќе видена

Одговорност за шверцескиот начин на кој СДСМ го објави Законот за двојазичност мора да има. Законот за двојазичност е штетен и ќе има несогледливи последици по ...
сите 383 | | | веќе видена

„Доколку (претседателот на Грција) Прокопис Павлопулос го потпише Преспанскиот договор кој не е потпишан од претседателот (на пјРМ) ќе учествува во уставно ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

После 14 години, Северина за првпат проговори за експлицитното видео на јахтата!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: