Поранешен напаѓач на Ливерпул типуваше кои екипи ќе завршат во Топ 4 во Премиер лигата


2 копии

Иако се уште е во тек летниот преоден рок и се уште има време за стартот на новата сезона во Премиер лигата, поранешниот репрезентативец на Велс и некогашен ...
| | веќе видена | слични

Барселона, Реал Мадрид и Атлетико Мадрид и во новата сезона ќе влезат како главни кандидати за пехарот во Примера. Каталонците ќе ја бранат титулата, но ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јувентус и во преоден рок е една од екипите која дефинитивно одлично си ја врши својата работа, па така донесе неколку екстра, квалитетни засилувања и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во полн ек е летниот преоден рок, а како и во секој преоден рок и во овој можат да се најдат одлични играчи за кои не е потребно клубовите да плаќаат оштета. ...
| | веќе видена | слични

Јасно е дека Пол Погба и понатаму ќе остане една од главните трансфер теми во летниот преоден рок. Според неговиот агент, но и според изјавата на фудбалерот од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев во дуелот на Канал 5 вечерва изјави дека „бомбата“ која ја емитуваше пратеникот Антонио Милошоски е од состаноците на кои ...
сите 268 | | | веќе видена

ЕДЕН ТЕСТИРАН Е СО НЕГАТИВЕН РЕЗУЛАТ, А ВОЗАЧОТ КОЈ СЕ ВРАТИ СЕ ЖАЛЕЛ НА КАШЛИЦА Mинистерот за здравство, Венко Филипче попладнево на прес-конференција изјави ...
сите 654 | | | веќе видена

„Конечно СДСМ има коалиција во која има партии од сите етнички заедници и тоа е важно за општеството и граѓаните. Второто е дека носи пратеници плус по некои ...
сите 310 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 62 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 222 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи (МВР) и Јавното обвинителство (ЈО) да покренат постапки за одговорноста за рушењето на фасадите и други делови на објекти ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поранешен напаѓач на Ливерпул типуваше кои екипи ќе завршат во Топ 4 во Премиер лигата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: