Покетино го „олади“ Јувентус со платата што ја побара


Во италијанските медиуми во последните недели на големо се шпекулира за тоа дали Јувентус ќе добие нов тренер. Откако оваа година Јувентус се прошета во Серија ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во последните неколку дена, на големо се рашири информацијата дека челниците на Јувентус и Масимилијано Алегри имаат спротивставени мислења во плановите за ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Тренерот на Јувентус, Масимилијано Алегри, го оцени како најдобар натпревар на тимот оваа сезоната, дуелот против Манчетсер јунајтед од групната фаза од Лигата ...
| | веќе видена | слични
2 копии
7 копии
повеќе

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 206 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Покетино го „олади“ Јувентус со платата што ја побара

Од:
До кого (е-маил):
Порака: