Нејмар и Мбапе биле уморни, неизвесни се за дуелот со Амиен

6 копии

Бразилската ѕвезда на Пари Сен Жермен, Нејмар сака да си замине од клубот за кој наводо тврдел дека нема добар спортски концепт. Желбата му е да се врати во ...
| | веќе видена | слични

Медиумите од Шпанија продолжуваат да пишуваат за можноста Нејмар одново да го облече дресот на Барселона, „Ел Мундо“ вели дека таткото на напаѓачот разговарал ...
| | веќе видена | слични

Нејмар има огромна желба да се врати во Барселона. Според весникот „Ел Мундо“, бразилскиот фудбалер и неговите роднини имале пет обиди за контакт со ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева наводно разработила неколку сценарија со кои сакала бизнисменот Орце Камчев да го спаси од затвор како осомничен ...
сите 475 | | | веќе видена

„ Нашиот народ има еден израз, извонредна филозофија – алчност расипува секого. Мислам дека тука се работи за алчност. Не се работи за сценарио, според моја ...
сите 486 | | | веќе видена

Специјалната јавна обвинителкa Катица Јанева која од пред два дена е во притвop во затвopот „Скопје“ кој се наоѓа во Шутка е во лошaa здpaвствена состојба, ...
сите 395 | | | веќе видена

„Јас од месец септември 2018-та година до некаде 10 април 2019-та сум постојано уценуван од група на луѓе кои од мене изнудија голема сума на парични средства“ ...
сите 350 | | | веќе видена

Веднаш да се најде замена за притворената специјална јавна обвинителка Катица Јанева, порача денеска од Новаци премиерот Зоран Заев.Тој испрати јавна порака ...
сите 911 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 96 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нејмар и Мбапе биле уморни, неизвесни се за дуелот со Амиен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: