Пеле го пронајде својот наследник во модерниот фудбал

Англиските медиуми пренесуваат дека Манчестер Сити сериозно се вклучил во трката за најскапиот фудбалер на светот Нејмар. Според шпански „Дон Балон“, менаџерот ...
| | веќе видена | слични
6 копии
повеќе

Останато

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Екипата на „Бутел“ го совлада „Металург 2“ со 29:23 (14:10) во натпревар од ракометната Суперлига. Домашните постојано водеа и рутински ја одржуваа предноста и ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пеле го пронајде својот наследник во модерниот фудбал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: