Нејмар и Мбапе биле уморни, неизвесни се за дуелот со Амиен

3 копии

Овие денови на социјалните мрежи актуелен е предизвикот # 10YearChallenge. Овој предизвик го следеа и дел од познатите фудбалери, а една од најинтересните ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Oдличен комплимент кој досега не до добивале ниту освојувачите на Златната топка. Големиот Пеле , Бразилецот кого многумина го сметаат за најдобар играч на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното интервју во емисијата Заспиј ако можеш на телевизија Алфа, потенцираше дека со доаѓање на владата ...
сите 194 | | | веќе видена

Денеска се регистрирани 88 новозразени пациенти од коронавирусот, од направени 973 тестирања. Ова говори дека значително се намалува бројот на новозаболени, во ...
сите 779 | | | веќе видена

Градоначалниците на 16 општини во земјава го поддржаа предлогот за формирање регионални „ковид-центри“ во градовите каде веќе постојат општи болници и ...
сите 299 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 131 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 314 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нејмар и Мбапе биле уморни, неизвесни се за дуелот со Амиен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: