Најчудниот обид за три поени во кариерата: Томпсон беше изблокиран од „дух“, па бараше фаул од судијата (Видео)


Клеј Томпсон беше прва ѕвезда во победата која ја оствари Голден Стејт над Њујорк со убедлив 122:95, бидејќи феноменалниот шутер на актуелниот шампион постигна ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот на Кујаба, Гиљерме, добро ќе размисли следниот пат кога ќе се обиде со дриблинг некому да му ја протури топката низ нозе. Ударот кој го доби во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Откако британскиот Парламент отфрли договор за брегзит на премиерката Тереза Меј со Брисел, можноста Велика Британија да ја напушти Европската унија без ...
сите 404 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 349 | | | веќе видена

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најчудниот обид за три поени во кариерата: Томпсон беше изблокиран од „дух“, па бараше фаул од судијата (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: