„Метлата“ ќе биде заокружена до крајот на јули


12 копии

-Ние сме на почеток од реконструкцијата, следуваат промените во вториот третиот ешалон, порача вечерва премиерот Зоран Заев за тв Клан. – Треба да се отстранат ...
| | веќе видена | слични

Васко Ковачевски, директорот на РЕК Битола, треба да биде назначен за прв човек на АД ЕЛЕМ, а на негово место да дојде неговиот заменик и претседател на СДСМ ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Иако денеска денес требаше да бидат познати кои дваесетина директори од јавните претпријатија, дирекции, комисии, фондови и агенции ќе бидат заменети со други ...
| | веќе видена | слични

Одамна најавената смена на директори на јавни претпријатија, дирекции, комисии, фондови и државни агенции нема да биде соопштена денеска. Пред четири дена ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 404 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 255 | | | веќе видена

Британскиот министер за надворешни работи, Џереми Хант, денеска изјави дека инцидентот со нафтениот танкер во Ормускиот проток може да биде знак дека Иран ...
сите 221 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Метлата“ ќе биде заокружена до крајот на јули

Од:
До кого (е-маил):
Порака: