Ким Кардашијан во тесен фустан со змијски принт


2 копии

Ким Кардашијан употребила толку многу ботокс што сега речиси не може да ги движи мускулите на лицето, вели извор близок до старлетата. Нејзиниот пријател вели ...
| | веќе видена | слични

Македонската пејачка Наташа Малинкова снима нова песна и видео запис за истата, па се одлучи да го промени и стилот со цел да ја изненади публиката. Во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Старлетата Ким Кардашијан Вест повторно јавно проговори за тоа дека со години се бори со една болест. Иако на сите им е познато дека Ким, како и остатокот од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 123 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

На делегацијата од Европралемантот, не и беше дозволено да влезе во Венецуела и синоќа се врати во Мадрид. Дипломатската група составена од пет лица отпатува ...
сите 98 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 188 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на македонскиот парламент, Талат Џафери, ќе присуствува на гласањето во Бугарското национално собрание за Протоколот за членство на неговата ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ким Кардашијан во тесен фустан со змијски принт

Од:
До кого (е-маил):
Порака: