По Гризман, Барселона планира уште еден трансфер удар

4 копии
2 копии

Мадридскиот весник „АС“ објаснува како трансфер на Антоан Гризман во ПСЖ може да влијае на преселба на Нејмар во Реал Мадрид. Гризман ќе си замине од Атлетико ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Францускиот фудбалер Антоан Гризман е некој за кого многу се пишува после неговата објава пред два дена во која потврди дека го напушта Атлетико Мадрид ова ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Антоан Гризман синоќа соопшти дека заминува од Атлетико Мадрид, напаѓачот не кажа каде ќе игра во иднина но многумина веруваат дека тоа е Барселона и дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ партијата заштитник на криминалот се уште молчи и не кажува кога нивните пратеници кои се обвинети во судски процеси ќе покажат морална одговорност ...
сите 231 | | | веќе видена

Присуството на САД на Блискиот Исток е најслабо во историјата, изјави заменик-командантот на иранската елитна Револуционерна гарда, контра-адмирал Али ...
сите 152 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 161 | | | веќе видена

Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх во "аферата Ибица" и натаму е мистерија, иако веќе со денови на социјалните мрежи кружи ...
сите 157 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По Гризман, Барселона планира уште еден трансфер удар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: