Екип: Гризман ќе потпише со Барса за плата од 17 милиони евра


Френки Де Јонг уште изминатава зима си го договори својот премин на „Камп Ноу“, а откако имаше сензационални настапи за Ајакс во вториот дел од сезоната, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Премиерлигашот не отстапува од својот интерес за услугите на искусниот Хрват кој се' поизвесно е дека ќе си замине од редовите на Барселона ова лето, се чини ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Угледниот шпански весник близок до Барселона, „Мундо Депортиво“ пренесува ексклузивна вест дека трансферот на Гризман во каталонскиот гигант би можел да ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Не се претставив како жртва, јас бев жртва. Со целокупниот процес и изнуда што беше правен од страна на оваа злосторничка група, предводена од Бојан Јовановски ...
сите 671 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека Уставниот суд треба да постапува согласно одлуката на собраниската Законодавно-правна комисија , која заклучи оти не е ...
сите 593 | | | веќе видена

По масовниот протест од минатата недела, членови и поддржувачи на локалната иницијатива Fridays for future и овој петок се собраа да продискутираат за ...
сите 103 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја прими хрватската амбасадорка Нивес Тигањ, која од неодамна стапи на должноста во нашата земја.На средбата амбасадорката Тигањ ...
сите 176 | | | веќе видена

Кумановец на возраст од 28 години е повреден и пренесен во болница, откако во неговиот дом во селото Доброшане експлодирала плинска боца.Како што информираат ...
сите 105 | | | веќе видена

И претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ѝ верува на баба Перса. Суровиот живот во Волково е ситината која излегува на површина, вели Мицкоски ...
сите 239 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Екип: Гризман ќе потпише со Барса за плата од 17 милиони евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: