Заврши „Големиот брат“ победник Жарко


3 копии

По прогласувањето на победникот во „Големиот брат“, Жарко, една од најконтроверзните станарки Ава Карабатиќ се искарала со одговорните од продукциската куќа „Емоушн“ бидејќи смета дека и биле украдени гласовите. Откако Жарко беше прогласен за победник на ВИП серијалот на Големиот Брат, голем број на станарите на куќата на Големиот Брат не му ја честита победата и го сметаа Топ за морален победник сепак Ава беше една од оние станари кои му ја честитаа победата на близнакот видно возбудена и среќна пред камерите. Но по завршувањето на финалната вечер која одеше во живо станарите и целиот продукциски тим кој изминативе 43 дена деноноќно работеа и живеаа во куќата заминаа на забава , а гневната хрватска стралета била во видно хистерична состојба, им се жалела на луѓето од продукцијата, зошто била незадоволна од резултатот на шоуто.
| | веќе видена | слични

Хрваската учесничка во шоуто Големиот брат Ава Карабатиќ во една од нејзините последни изјави откри на кои најнеобични места имала секс. - Ако ти кажам во соба за исповед нема да ми веруваш. Се шегувам. Не знам, некое најнеобично, дом за стари, со моето момче се разбира, се присети Ава. Таа не само што без срам зборува за нејзиниот сексуален живот, туку и тоа го правеше пред телевизискиот аудиториум додека беше во шоуто. - Бев во целибат година и пол и за мене сексот е светост. Мислев дека сум професионалка во шоуто, но испаднав аматерка затоа што дозволив да ме совладаат емоциите. Нема пари за кои би се продала, а на Жељко неколку пати му реков дека не продаде за шоуто, рекла Ава. Таа признава дека се разочарала кога чула што се зборувале луѓето за неа и се кае што учествувала во шоуто затоа што било наместено. Откако не успеа да го освои Големиот брат, Ава открива дека нејзината нова цел е да освои вистински алфа београѓанин. Поради оваа мисија планира да го продаде станот во Сплит и да се ...
| | веќе видена | слични

Контроверзната хрватска старлета Ава Карабатиќ , суперфиналист на петтата сезона на реалното шоу „Големиот брат ВИП“, од каде излезе како трето пласирана, открила дека имала секс во дом за стари лица, пишува српски Kurir. - Се обидувам да се сетам кое е најнеобичното место на кое сум водела љубов. Ако ти кажам исповедалница, нема да ми веруваш. Се шегувам. Па, не знам, некое најнеобично, старечки дом, со своето момче, секако – се сетила Ава. Старлетата открила и кога ја изгубила невиноста. - Па, јас имав само долги врски, невиноста ја изгубив на 16 години, и тоа со моето бившо момче, не сакам да му го спомнувам името. Тој е музичар и сега глуми, така што е уметник, а јас такви сакам. Моето срце не може да го освои селанец, само уметник. Нашата врска долго траеше. Па, јас се чувствував спремна, се снајдов во секоја ситуација. Се чувствував како да сум родена за секс. Јас не кријам – искрено одговорила Ава, која додава дека, сепак, најмногу сака секс во кревет. Ава додала дека кон крајот на мај ќе продаде ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ава Карабатиќ, една од учесничките на ВИП Големиот брат, си ја отвори душата и призна каде се имала секс и кое според неа е најнеобичното место каде водела љубов. - Се обидувам да се сетам кое е најнеобичното место каде сум водела љубов. Ако ти кажам во собата за исповед нема да ми веруваш. Се шалам. Па не знам, можеби најнеобично е во старачки дом, со мојот дечко, секако - беше одговорот на Ава која не сакаше да каже дали нејзиниот дечко бил корисник на домот или е во прашање нешто друго. - Јас сум многу сензибилна и темпераментна личност. И кога слушнав дека некои луѓе плукаат по мене, а јас за нив зборував само во суперлативи, секако дека се разочарав. Не можам да верувам - вели Ава. Таа додаава дека не добила пари од продукцијата затоа што се сексала во шоуто на Големиот брат. - За мене сексот е светост. И бакнежите ми се светост. Мислев дека сум професионалка за реални шоуа, но испаднав аматерка затоа што дозволив да ме преовладаат искрени чувства. Ги нема тие пари за кои би се продала, а и на Жељко ...
| | веќе видена | слични

"Јас сум многу сензибилна и темпераментна личност. И кога слушнав дека некои луѓе плукаат по мене, а јас за нив зборував само во суперлативи, секако дека се разочарав. Не можам да верувам", вели Ава за српскиот "Blic". Таа додаде дека не добила пари од продукцијата затоа што се сексала во шоуто. "Јас бев во целибат година ипол и за мене сексот е светост. И бакнежите ми се светост. Мислев дека сум професионалка за реални шоуа, но испаднав аматерка затоа што дозволив да ме преовладаат искрени чувства. Ги нема тие пари за кои би се продала, а и на Жељко неколку пати му кажав дека ме продаде за реално шоу", објаснува таа. Сплитската старлета планира да се пресели во Белград и да купи стан на Дедиње. За себе вели дека е тип на жена која може да освои еден "вистински алфа белграѓанец". Таткото на Ава, Ивица Карабатиќ, е разочаран од тоа што неговата ќерка не победила во регионалното шоу "Големиот Брат". Тој вели дека таа беше средиштето на целото шоу, а најмногу го разочарал Драгутин Топиќ. "Всушност сите ми се ...
| | веќе видена | слични

Иако надежите и беа големи, сепак Ава дома си отиде со празни раце...Но со полно срце...Во шоуто важеше за една од нај контроверзните. И додека повеќето мислеа дека нејзиното однесување е само тактика која ќе ја однесе до победа, Карабатиќ им го докажа спротивното...Видовме се од неа...слабост, моменти кога беша навистина во фазон па дури и дел од нејзиниот интимен живот, се ова Ава го сервираше на публиката без никаков проблем...Како таква и си отиде дома... Како што можевме да забележиме, и после шоуто Ава продолжи со своите испади...И додека сите учесници по завршувањето на Големиот Брат се дружеа и славеа, Карабатиќ повторно ги живееше своите пет минути...се качи на шанкот и како случајно го покажа меѓуножјето...И ако нејзините поранешни состанари ја пропуштија оваа прилика...папараците ни случајно.
| | веќе видена | слични

Иако понекогаш не може да одлучи дали има конзервативно или либерално воспитување, Ава Карабатиќ барем на она што се однесува на местата на кои водела љубов е сестрана, за српски медиуми открива дека имала секс во дом за старци. -Се обидувам да се сетам кое е најнеобичното место на кое водев љубов. Ако ти кажам исповедачу нема да ми веруваш. Се шегувам. Па не знам, некое најнеобично, во старечки дом со мојот дечко секако – се сети Ава, но не открива дали нејзиниот дечко бил корисник на старечкиот дом или во прашање е нешто друго, а открива и кога ја изгубила невиноста. -Па ги имав сите долги врски, а невиноста ја изгубив на 16 години, и тоа со моето поранешно момче, не сакам да му го споменувам името. Тој е музичар и сега глуми, така да е уметник а јас сакам такви. Моето срце не може да го освои глупак, само уметник. Нашата врска траеше долго. Па се чувствував подготвена, и се снајдов во секаква ситуација. Се чувствував како да сум родена за секс. Јас не кријам -искрена е старлетата која додава дека најмногу ...
| | веќе видена | слични

Хрватската старлета Ава Карабатиќ е сестрана, барем што се однесува до местата каде водела љубов.Иако понекогаш не може да се усогласи со себе си, дали е со конзервативно или либерално воспитување, Ава сигурно со нејзиното однесување привлекува медиумско внимание, па открила дека имала секс во дом за стари лица.„Се обидувам да се сетам кое е најнеобичното место на кое сум водела љубов. Ако ти кажам собата за исповед, нема да ми веруваш. Се шегувам. Па, не знам, некое најнеобично, дом за стари лица, со моето момче секако“, се сетила Ава, а открила и кога ја изгубила невиноста, пишува српски „Ало!“„Па, мене сите врски ми беа долги, невиност изгубив на 16 години и тоа со моето поранешно момче, не сакам да му го споменувам името. Тој е музичар и сега актер, уметник е, а јас такви сака. Моето срце не може да го освои сељак, само уметник. Нашата врска беше долга. Се чувствував подготвена, се снаоѓав во секоја ситуација. Се чувствував како да сум родена за секс. Јас не кријам“, била искрена старлетата која додала ...
| | веќе видена | слични

„Се обидувам да се сетам кое е најнеобичното место каде сум водела љубов. Ако ти кажам во собата за исповед нема да ми веруваш. Се шалам. Па не знам, можеби најнеобично е во старачки дом, со мојот дечко, секако“, беше одговорот на Ава која не сакаше да каже дали нејзиниот дечко бил корисник на домот или е во прашање нешто друго. Исто така Карабатиќ открива кога ја изгубила невиноста: „Јас сум имала само долги врски, а невиноста ја изгубив на 16 години и тоа со мојот бивш дечко, не сакам да го именувам. Тој е музичар, а сега и актер, значи дека е уметник, а јас такви сакам. Моето срце не може да го освои сељак, само уметник. Нашата врска долго траеше. Па јас се чувствував спремна, се чувствував како да сум родена за секс. Јас не кријам„, рече Ава.
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ Благица Ласовска, изрази загриженост за безбедноста на поранешниот собраниски претседател, Трајко Вељаноски, за чиј имунитет се ...
сите 455 | | | веќе видена

Појаснување во однос на гласањето на Комисијата за деловнички и мандатно – имунитетни прашања за Барање за одобрување притвор за пратеникот Трајко Велјановски ...
сите 275 | | | веќе видена

Денеска завршува конкурсот на СДСМ за пријавување на кандидати за претседател на државата, но останува да се види колку тоа ќе има влијание на конечниот избор, ...
сите 222 | | | веќе видена

Претседателот на Венецуела Николас Мадуро порача дека ќе продолжи да ја води земјата и дека тоа е негова обврска, во согласност со Уставот, како и тоа дека е ...
сите 145 | | | веќе видена

Подгответе здрав оброк за целото семејство! 3 главици цвекло 1 компир со средна големина 1 морков 1 праз или кромид малку пилешка супа 1/4 лажичка лук во прав ...
сите 110 | | | веќе видена

Ако Алијанса за Албанците и Беса ја oдбијат понудата на премиерот и претседател на СДСМ за консензуален кандидат за шеф ќе одат со академик Изет Зеќири како ...
сите 148 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заврши „Големиот брат“ победник Жарко

Од:
До кого (е-маил):
Порака: