Сен

  во

  Ѕвездата на Пари Сен-Жермен, Нејмар, е обвинет за навредување или малтретирање фудбалски судија кога Бразилецот објави на „Инстаграм“ лут пост по исфрлањето на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Новата Суперлига, која се очекува да ја замени Лигата на шампионите, ќе гарантира приход од 900 милиони евра годишно за секој тим, кој има загарантирано ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Англиските медиуми пренесуваат дека Андер Ерера е пред трансфер во Пари Сен Жермен. На Островот се пишува дека Ерера токму затоа ги одолговлекува преговорите ...
  сите 14 | | | веќе видена