Сами

  во

  Скоро година и половина со блокирана сметка на општината и толку време со врзани раце за да функцинира - спор со Министерството за внатрешни работи му ја ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Според податоците што ги објави Заводот за статистика пред три дена на врвот на листата на највисоки плати е секторот „компјутерско програмирање, консултантски ...
  сите 16 | | | веќе видена

  ВМРО-ДПМНЕ донесе став да ги советува граѓаните сами да одлучат како ќе постапат во однос на референдумот, повтори претседателот на опозицијата, Христијан ...
  сите 223 | | | веќе видена

  Не фрлајте пари на скапи хемиски препарати за чистење. Состојките кои ги имате во куќата ќе ви бидат сосема доволни за вашата кујна да блесне. Потребна ви е ...
  сите 13 | | | веќе видена

  ВМРО-ДПМНЕ донесе став да ги советува граѓаните сами да одлучат како ќе постапат во однос на референдумот, повтори претседателот на опозицијата, Христијан ...
  сите 223 | | | веќе видена

  При гостувањето вечерва во Топ Тема, лидерот на ВМРО-ДПМН, Христијан Мицкоски кажа дека партијата има познат став против промена на Уставот за промена на ...
  сите 223 | | | веќе видена

  Тренерот на Јувентус, тренерот Масимилијано Алгери дефинитивно го има еден од најдобрите стартови со тимот на Јувентус во неговата кариера. Ова се должи на тоа ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Во денешно време патувањата се најдобар начин да научите некои работи за светот во кој живееме. Кога патувате сами е многу поинаку отколку кога имате друштво, ...
  сите 32 | | | веќе видена