Патрик

    во

    Монако и Ница одиграа 1:1 во луд меч од 18. коло од француската Лига 1, во пресметка на поранешните колеги од Арсенал и од француската репрезентација, кои се ...
    сите 17 | | | веќе видена

    Денес во Саудиска Арабија со почеток од 18:30 часот Јувентус и Милан го одиграа италијанскиот Суперкуп. Поради моменталната форма на клубовите, Јувентус беше ...
    сите 72 | | | веќе видена