Око

  во

  Оптичките илузии се многу популарни на Интернет, а новите постојано се појавуваат, особено, за да го привлечат вниманието на корисниците на социјалните мрежи. ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Периодот на владеење на Сонцето во знакот на Девица ќе трае до 22 септември. Овој период е како создаден за расчистување на животот и преиспитување на ...
  сите 124 | | | веќе видена

  Словенечката Нова 24ТВ се осврна на наградата за „најдобра обвинителка на Балканот“ што Катица Јанева ја доби пред две години од Институт за блискоисточни и ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Манчестер јунајтед не завршиле со купувањето на фудбалери од Лестер сити, откако според „Дејли мирор“ веќе во јануари Оле Гунар Солскјер ќе се обиде да донесе ...
  сите 165 | | | веќе видена

  Манчестер јунајтед не завршиле со купувањето на фудбалери од Лестер сити, откако според „Дејли мирор“ веќе во јануари Оле Гунар Солскјер ќе се обиде да донесе ...
  сите 165 | | | веќе видена

  Манчестер јунајтед не завршиле со купувањето на фудбалери од Лестер сити, откако според „Дејли мирор“ веќе во јануари Оле Гунар Солскјер ќе се обиде да донесе ...
  сите 165 | | | веќе видена

   Ни останува уште еден месец до крајот на летото, што значи дека сè уште имаме многу време за одмор. Согласно карактеристиките на вашиот астролошки знак, ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Колку и да се трудиме да задржиме ладни глави и смирен ум, следејќи ја растечката несразмера што аферата „Рекет“ ја поприма во јавноста, тоа се покажува како ...
  | | веќе видена

  Во студиото на Алексо Димов-Аце Драго ми е што ѝ го враќам сјајот на нашата автентична староградска македонска песна. Во план е и издавање цеде со овие ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Ако мислите дека вашиот профил изобилува со бои, размислете повторно. Фотографиите на вашиот профил можеби се шарени и убаво уредени, но почекајте да ги видите ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Австралијанката Моник Агостино и инстаграм моделот со хрватски корени, во вторникот сама се бранела пред судот во Сиднеј, каде е обвинета за серија грабежи. И ...
  сите 6 | | | веќе видена

  После напорен ден не постои ништо друго освен што сакате да си легнете во вашиот кревет и квалитетно да се наспиете. Но, понекогаш тоа е невозможно. Ако имате ...
  сите 17 | | | веќе видена

  ,,Животните не се предмети за се уништуваат, туку свесни, интелигентни суштества и потребно е само малку разум и совест на човек да му се згади при самата ...
  сите 101 | | | веќе видена

  ,,Животните не се предмети за се уништуваат, туку свесни, интелигентни суштества и потребно е само малку разум и совест на човек да му се згади при самата ...
  сите 101 | | | веќе видена

  ,,Животните не се предмети за се уништуваат, туку свесни, интелигентни суштества и потребно е само малку разум и совест на човек да му се згади при самата ...
  сите 101 | | | веќе видена

  ,,Животните не се предмети за се уништуваат, туку свесни, интелигентни суштества и потребно е само малку разум и совест на човек да му се згади при самата ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Со текот на годините, садоперот во кујна го губи сјајот и на него често остануваат мали ситни траги од вода кои тешко се вадат. Ако сакате да блеска садоперот, ...
  сите 25 | | | веќе видена