НЛО

  во

  Ирската воздухопловна управа ја испитува можната појава на неидентификуван летечки објект (НЛО) пријавен од пилотот на лет на „Бритиш еарвејвс“ на релацијата ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Кога неидeнтификуваниот објект со форма на цигара, долг околу 400 метри, во октомври минатата година помина низ нашиот Сончев систем, почнаа нагаѓања за што ...
  сите 2 | | | веќе видена

  „Боемска рапсодија“ е фокусиран на животот и работата на Фреди Меркјури кој го игра младиот холивудски актер Рами Малек. Низ пресекот од култни песни, филмот ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Многумина тврдат дека оваа чудна снимка на ЈуТјуб е „преправана“ за да се скрие неидентификуван летечки објект за кој американската вселенска агенција не би ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Режисерското деби на актерот Бредли Купер, филмот „Ѕвездата е родена“, во кој главната улога ја толкува Лејди Гага се прикажува во 20 часот во кино „Милениум“. ...
  сите 7 | | | веќе видена

  На интернет се појавила бизарна снимка од триаголен објект на небото над главниот град на Мексико, за кој се тврди дека е "апсолутен доказ" за постоење на ...
  | | веќе видена

  Тајна радио-станица во Русија преку 40 години емитува бел шум. Понекогаш може да се слушнат броеви, имиња и зборови кои никој не ги разбира. Дали е во прашање ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Мистериозен објект се насука на островот Сибрук во Јужна Каролина. Секако веднаш тргнаа разни теории за тоа што би можело да биде, а една од најневеројатните ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Мистериозен објект се насука на островот Сибрук во Јужна Каролина.Секако веднаш тргнаа разни теории за тоа што би можело да биде, а една од најневеројатните ...
  сите 4 | | | веќе видена