Марта

  во

  Марта Ортега (34), ќерката на сопственикот на уличниот бренд „Зара“, Амансио Ортега, викендов се омажи за своето долгогодишно момче, Карлос Торета (35). Иако, ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Пребеганиот поранешен премиер Никола Груевски денеска е главна тема на пратеничките прашања во Унгарскиот парламент. Откако Груевски избега во Будимпешта и ...
  сите 241 | | | веќе видена

   Марта Ортега, ќерката на таинствениот милијардер Амансио Ортега, шестиот најбогат човек на светот чие богатство се проценува на 63,8 милијарди долари, му го ...
  сите 2 | | | веќе видена