Мараја Кери

  во

  Британската актерка Шарлот Кирк признава дека добила повеќе улоги „преку кревет“, но затоа што таа така сакала. Џејмс Пакер, милијардер и поранешнo мoмчe на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Шарлот Кирк е британска актерка која, во изјава за британските медиуми, отворено и без задршка си призна дека дел од нејзините филмски улоги ги добила преку ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Британската глумица Шарлот Кирк призна дека повеќето улоги ги добила „преку кревет“, но затоа што таа така сакала. Џејмс Пакер, милијардер и поранешнo мoмчe на ...
  | | веќе видена | слични

  Британската глумица Шарлот Кирк рекла за англиските медиуми дека повеќе филмски улоги ги добила преку кревет, бидејќи така сакала. Џејмс Паркер, познат ...
  сите 12 | | | веќе видена

   Аријана Гранде не се срами да каже дека дијамантите и банкоматите ѝ се омилени работи, а Ким смета дека е нормално да се даде 1 милион долари за Swarovski ...
  сите 2 | | | веќе видена

  „Ако ова прекрасно двегодишно девојче може да научи правилно да изведува масажа на срце и да дава вештачко дишење, што ве спречува вас??“, напишал Пјетрофорте. ...
  | | веќе видена

  Млад богаташ, Рашед Саиф Беласа (16) ја отвори вратата на својот дом во Соединетите Арапски Емирати со цел на сите да им покаже во каков луксуз живее. Имотот ...
  сите 21 | | | веќе видена

  За да ја одржат витката линија, многу од ѕвездите применуваат ригорозни диети- од јадење само виолетова храна до диета- дишење и гледање во Сонце. Но не ви ...
  сите 7 | | | веќе видена