Кордоба

  во

  Судот во Кордоба, Шпанија, пресуди дека зависноста на еден татко од цигари е опасна за здравјето на неговите деца, поради што тој го загуби старателството врз ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Судот во Кордоба, Шпанија, пресуди дека зависноста на еден татко од цигари е опасна за здравјето на неговите деца, поради што тој го загуби старателството врз ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Судот во Кордоба, Шпанија, пресуди дека зависноста на еден татко од цигари е опасна за здравјето на неговите деца, поради што тој го загуби старателството врз ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Малиот авион во кој беа Емилијано Сала, несудениот фудбалер на Кардиф, и пилотот, пред две недели се урна во водите на Ла Манш, на патот од Нант за Кардиф. ...
  сите 137 | | | веќе видена

  Дарко Чурлинов го одигра првиот меч за сениорскиот тим на Келн, на подготовките во Мајорка, а стартот му е победнички. Најмладиот репрезентативец во историјата ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Прилепчанец загина, а цело семејство е повредено во сообраќајната несреќа која што се случи вчера на патот Битола-Ресен. До несреќата дојде попладнето на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Прилепчанец загина, а цело семејство е повредено во сообраќајна несреќа која што се случи на патот Битола-Ресен. Според полицијата, несреќата се случила вчера ...
  сите 69 | | | веќе видена

  Прилепчанец загина, а цело семејство е повредено во сообраќајна несреќа која што се случи на патот Битола-Ресен. Според полицијата, несреќата се случила вчера ...
  сите 69 | | | веќе видена

  Прилепчанец загина, а цело семејство е повредено во сообраќајна несреќа која што се случи на патот Битола-Ресен. Според полицијата, несреќата се случила вчера ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Прилепчанец загина, а цело семејство е повредено во сообраќајна несреќа која што се случи на патот Битола-Ресен. Според полицијата, несреќата се случила вчера ...
  сите 79 | | | веќе видена

  Едно лице загина во сообраќајна несреќа што се случи вчера на патот Битола – Ресен, кај место викано „Чешми“. Министерството за внатрешни работи соопшти дека ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Едно лице го загуби животот, а четири се повредени, меѓу кои две деца во сообраќајна несреќа која се случила вчера во 16 часот на магистралниот пат ...
  сите 87 | | | веќе видена